سوالات متداول درب و پنجره دوجداره

پرسش و پاسخ

1مدت زمان نصب پنجره UPVC چند روز می باشد ؟
بستگی به نوع پروژه دارد اما اگر به طور کلی در پروژه های ساختمان های جدید زیر 3 روز کاری و در پروژه های نوسازی زیر 7 روز کاری انجام می پذیرد.
2هزینه نصب پنجره دوجداره چقدر می باشد ؟
این یک سوال بسیار مهم و تخصص می باشد لازم به ذکر می باشد بدانید که هزینه پنجره دوجداره به فاکتورهای مختلفی از قبیل میزان پروفیل مصرفی ، نوع پروفیل، تعداد بازشو ، نوع شیشه و…. دارد. به علت نوسانات لحظه ای بازار، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت پنجره دوجداره با شماره 09134212808 تماس بگیرید.
3برای پروژه های نوسازی نیاز به تخریب کلی پنجره می باشد ؟
تعویض پنجره قدیمی به پنجره دوجداره بدون تخریب بستگی به فریم قبلی دارد اگر فریم قبلی مناسب باشد نیازی به تعویض نیست و تخریب کم می باشد اما به طور کلی تعویض فریم می تواند در کیفیت تاثیر گذار باشد.
4بعد از نصب پنجره دو جداره صدا و سرما وارد ساختمان می شود آیا طبیعی می باشد ؟
خیر احتمالا یراق و شیشه ها و یا گاز آرگون به درستی قرار داده نشده اند یا کیفیت پروفیل پایین می باشد این موضوع باید بررسی شود تا پاسخ قطعی اعلام شود اما در پنجره های قدیمی یو پی وی سی باید در صورت مشاهده این مشکلات پنجره رکلاژ شود.
5پنجره دوجداره یو پی وی سی گرانتر است یا پنجره دوجداره آلومینیومی ؟
اگر از نسل جدید پنجره دوجداره آلومینیومی استفاده می کنید بی شک پنجره دوجداره آلومینیومی که با نام ترمال بریک معروف هستند گرانتر می باشند.
6آیا یو پی وی سی قابل نصب در هر شرایط آب و هوایی می باشد ؟
بله این نوع از پروفیل های قابل نصب در هر شرایط آب و و هوایی می باشند به عبارت دیگر پنجره دوجداره upvc برای محیط های مختلفی که دارای شرایط آب و هوایی مختلفی می باشند آزمایش شده اند و هیچ مشکلی ندارند.
7آیا توری پنجره دوجداره روی هر نوع پنجره قابل نصب می باشد ؟
بله این توری های با توجه اینکه فریم جداگانه دارند قابل نصب روی هر نوع پنجره دوجداره می باشند توری پنجره دوجداره خود نیز دارای انواع مختلفی می باشد.