Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sepdecor/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sepdecor/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sepdecor/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
خط کشی و رنگ آمیزی پارکینگ - گروه صنعتی سپاهان

خط کشی و رنگ آمیزی پارکینگ

خط کشی پارکینگ یکی از اجزا نمایان کننده مسیر و راهنمایی کننده محدوده پارک ماشین ها و وسایل نقلبه در پارکینگ های عمومی و منازل و مجتمع ها است . پارکینگ های خط کشی شده  ،علاوه بر جلوه بهتر و زیبایی ، به نظم بخشیدن و کاربردی سازی فضا پارکینگ برای توقف وسایل نقلیه کمک بسیاری میکند .

تمامی پارکینگ ها ، به خصوص به طور ویژه پارکینگ های عمومی در طول ۲۴ ساعت همیشه در رفت و آمد بوده و در حال پذیرش تعداد قابل توجهی از افراد و خودرو های شخصی ، سنگین و نیمه سنگین هستند .
پس باید این نکته را توجه داشت که نوع رنگ انتخابی برای خط کشی پارکینگ از جنس مرغوب و ماندگاری طولانی مدتی بر خوردار باشد .

برای اجرای پروسه خط کشی قبل از هر اقدامی میبایست سطح مکان مورد نظر به طور کامل تمیز و بدون از چربی و آلودگی باشد و در لاین بندی و ایجاد خط از پرایمر استفاده شود.

رنگ اجرایی در پروژه خط کشی پارکینگ منازل و مجتمع های تجاری میتواند تنوع بسیاری داشته باشد که از مرسوم ترین آنها رنگ های سرد یا تک جزیی ترافیکی میشود نام برد. از ویژگی های این رنگ ها میشود به قیمت مناسب آنها اشاره کرد .

دیگر رنگ های مورد استفاده در خط کشی رنگهای اپوکسی دوجزیی و پلی اورتان هستند که قابلیت استفاده در سطوح فلزی و بتنی و  کاشی و سرامیک را دارند.